اکثر کشورهای ایالات متحده از ذخایر کمتری برای رفع حوادث بعدی برخوردار نیستند: S & P

اکثر کشورهای ایالات متحده از ذخایر کمتری برای رفع حوادث بعدی برخوردار نیستند: S & P

اخبار اقتصادی

تلکس ایران

© رویترز. عکس فایل: عکس تصویری از یک یادداشت پنج دلار آمریکا است© رویترز. عکس فایل: عکس تصویری از یک یادداشت پنج دلار آمریکا

توسط لیلی کیرنی

NEW YORK (رویترز) – طبق گزارش S & P Global Ratings در روز دوشنبه، در حالی که وضعیت سلامت ایالات متحده در سال 2018 نسبت به سال گذشته تقویت شده است، کمتر از نیمی از ذخایر مالی کافی برای اولین سال رکود متوسط ​​را دارد.

S & P گفت: تنها 20 ایالت دارای ذخایر مورد نیاز برای اولین سال رکود اقتصادی بدون نیاز به کاهش بودجه یا افزایش مالیات هستند.

در این گزارش آمده است: “در مبارزه خود با رکود اقتصادی، ذخایر بودجه دولتها به خط مقدم ارسال می کنند.” “آنها یک منبع داخلی نقدینگی فوری هستند و می توانند قبل از کاهش بودجه، تأمین مالی موقت را به سازمان ها ارائه دهند.”

S & P گفت، ایالات متحده با کاهش رکود اقتصادی در مقایسه با رکود بزرگ، با رکود مالی کمتری مواجه است. به همین دلیل است که ایالات در حال حاضر بیش از یک دهه قبل بیشتر مالیات بر درآمد شخصی را به عنوان یک درصد از درآمد کلی صندوق بازنشسته می کند، در حالیکه مالیات در حال حاضر 55 درصد به بودجه اختصاص یافته است در مقایسه با 49 درصد در سال 2008، S & P گفت.

S & P گفت: علاوه بر کمبود ذخایر، در سالهای اول رکود اقتصادی نیز در معرض خطر استرس مالی شدید قرار دارد، همچنین نوسانات شدید درآمد و افزایش هزینه های ثابت، از جمله پرداخت بدهی ها و حقوق بازنشستگی.

افزایش هزینه های اجتماعی مانند Medicaid نیز می تواند موجب کاهش کسری بودجه شود.

در سال اول رکود، 15 کشور در معرض خطر کمبود درآمد بزرگ هستند، 21 کشور با خطرات ناشی از کمبود متوسط ​​و 14 کشور انتظار می رود که کمبود کم داشته باشند.

در صورت رکود متوسط، دولت ها می توانند کسری بودجه را بین 9.9 درصد و 11.8 درصد سال به سال در مقایسه با 8.1 درصد از سال 2008 تا 2009 مشاهده کنند.

با این حال، سال مالی مالیات سال گذشته در مقایسه با سال گذشته تقویت شده است و احتمال وقوع رکود اقتصادی در 12 ماه آینده تنها 10 تا 15 درصد است.

گزارش تجزیه و تحلیل مودی، همچنین در روز دوشنبه منتشر شد، گفت که تعداد ایالت هایی با ذخایر کافی برای مقاومت در برابر رکود اقتصادی به 23 درصد از سال گذشته افزایش یافته است.

مودی همچنین گفت که تعداد بیشتری از ایالت هایی که برای رکود اقتصادی حتی برای یک رکود کوچک نیز آمادگی ندارند، در مقایسه با 15 کشور در سال 2017، 17 کشور دارای بودجه کمتری هستند.

این ایالت ها به ترتیب حداقل آماده هستند لوئیزیانا، اوکلاهما، داکوتای شمالی، نیوجرسی، مونتانا، کنتاکی، ویرجینیا، میسوری، آریزونا، ایلینوی، پنسیلوانیا، ویسکانسین، کانزاس، نیوهمپشایر، می سی سی پی، میشیگان و آرکانزاس.

اخبار داغ

اخبار ایران

خبر

اخبار

اخبار روز

اخبار جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.