Trump می گوید اعلامیه تجارت چین پس از بسته شدن بازار

Trump می گوید اعلامیه تجارت چین پس از بسته شدن بازار

اخبار اقتصادی

تلکس ایران

© رویترز. Trump می گوید اعلامیه تجارت چین پس از بسته شدن بازار© رویترز. Trump می گوید اعلامیه تجارت چین پس از بسته شدن بازار

(بلومبرگ) – دونالد تامپام، رئیس جمهور آمریکا، پس از دوشنبه، پس از آنکه بازارهای مالی ایالات متحده اعلام کرد، در مورد تجارت چین اعلام خواهد کرد.

به گفته پنج نفر که این موضوع را می دانند، دولت او قصد دارد 10 درصد تعرفه ها را به مبلغ 200 میلیارد دلار در کالاهای چینی به زودی دوشنبه اعلام کند.

Trump به خبرنگاران در کاخ سفید گفت: “درست بعد از پایان کار، ما چیزی را اعلام خواهیم کرد.” “و پول زیادی به صندوق های ایالات متحده امریکا می رسد. پول زیادی در می آید. ”

Trump در مورد این اعلامیه توضیح نداد، که پس از شکایت درباره کسری تجاری ایالات متحده با چین توضیح داده شد.

ترامپ گفت: “یک فرصت خوب” وجود دارد که ایالات متحده و چین قادر به حل یک جنگ تجاری رو به رشد هستند.

ترامپ گفت: “آنها می خواهند معامله ای انجام دهند.” “اما از دیدگاه ما، باید عادلانه باشد. این باید مراقب کارگران ما باشد. ”

(به روز رسانی با نظرات اضافی Trump در بند سوم.)

Fusion Media would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. سلب مسئولیت: Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که اطلاعات موجود در این وب سایت لزوما زمان واقعی و دقیق نیست. تمام CFD ها (سهام، شاخص ها، آینده) و قیمت های فارکس توسط مبادلات ارائه نمی شوند بلکه به وسیله سازندگان بازار ارائه می شود و بنابراین قیمت ها ممکن است دقیق نباشد و ممکن است با قیمت واقعی واقعی تفاوت داشته باشد، به این معنی که قیمت ها نشان دهنده و برای مقاصد تجاری مناسب نیستند. بنابراین Fusion Media هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه زیان تجاری که ممکن است در اثر استفاده از این داده ها ایجاد شود، مسئولیتی نخواهد داشت.

فیوژن رسانه یا هر کسی که در ارتباط با فیوژن رسانه شرکت می کند هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست دادن یا آسیب رساندن به عنوان نتیجه اطمینان از اطلاعات، از جمله داده ها، نقل قول ها، نمودار ها و سیگنال های خرید / فروش موجود در این وب سایت را نمی پذیرد. لطفا در مورد خطرات و هزینه های مربوط به تجارت در بازارهای مالی کاملا مطلع شوید، این یکی از خطرناک ترین فرم های سرمایه گذاری ممکن است.

اخبار داغ

اخبار ایران

خبر

اخبار

اخبار روز

اخبار جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.